м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »   Акредитація на митниці

Акредитація на митниці

Якщо Ви плануєте просувати свій бізнес на міжнародний ринок, то потрібно пройти процедуру акредитації компанії чи ФОП на митниці. Оминути процедуру не вдасться, адже це загрожує проблемами з перевозом товару через кордон – за відсутності акредитації Ваш вантаж можуть не пропустити на митниці. Тому рекомендуємо завчасно підготуватися і виконати всі обумовлені законом вимоги, щоб успішно розпочати зовнішньоекономічну діяльність.
Багатьох лякають всі процеси, пов’язані з митницею, тяганиною з документами та десятками складних бюрократичних формальностей. Дійсно, людині без юридичних знань та досвіду в таких справах, важко з усім розібратися та швидко вирішити питання. Тому правильне рішення – звернутися до митного брокера. В цьому випадку професійна допомога не передбачає зайві витрати, а навпаки – вберігає Вас від них.

Як акредитувати фірму на митному пункті

Варто зауважити, що акредитація можлива лише для юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців. Тому, якщо Ви тільки починаєте свій бізнес і поки його не оформили, обов’язково попередньо потрібно зареєструватися в податковій установі як платник податків і відкрити рахунок в банку. Для акредитації на митницю потрібно подати пакет оригіналів та завірених копій документів, передбачених МФУ. Разом з документацією в 2 екземплярах подається карта обліку особи, яка проводить операції з товарами. Документи повинні бути заповнені в спеціальному програмному забезпеченні. В разі неповного пакету документів чи неточності їх заповнення можна отримати відмову. Тому так важливо радитися зі спеціалістами та не втрачати час дарма.
Як правило, якщо все зроблено вірно, акредитація підприємства займає до одного робочого дня. Наші послуги передбачають збір і перевірку всіх документів, заповнення заяв, відкривання електронних ключів, отримання сертифікатів і повний супровід клієнта до отримання позитивного рішення. Наша команда має хороший досвід в подібних справах, ми діємо по відпрацьованих схемах і ефективно вирішуємо нестандартні задачі. Ви можете розраховувати на компетентні консультації та цілодобову підтримку в разі виникнення будь-яких питань.

Допоможемо з акредитацією ФОП

Ми надаємо послуги по акредитації для перевізників, юридичних осіб та ФОПів будь-яких напрямків діяльності. Якщо Ви вже зареєстровані на митниці, проте потрібно внести зміни, ми підкажемо, як швидко пройти переакредитацію. Ціна наших послуг невисока, проте гарантує для Вас економію часу, збереження нервів та відсутність мінімальних затримок з виходом на міжнародну торгову арену. Ми готові проконсультувати детальніше.