м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »   Івано-Франківськ

Митний брокер у Івано-Франківську

Все більше молодих перспективних підприємців мають плани підкорити зовнішній ринок. Це правильні і перспективні амбіції. Поставка імпортних товарів і їх реалізація на Батьківщині, виведення свого продукту на міжнародну арену – це дозволяє не стояти на місці, розвивати компанію, виходити на новий рівень прибутку і в цілому підіймати економіку країни.
Ми бажаємо Вам сміливо реалізовувати свої бізнес-ідеї та успішно працювати над новими комерційними планами, а поточні формальності успішно делегувати професіоналам в цій справі.
До прикладу, набагато ефективніше для розвитку бізнесу замовити митно-брокерські послуги, ніж самостійно вирішувати десятки непростих питань з митницею. Ми беремо на себе повний супровід імпорту і експорту з оформленням документів, заповненням заяв, відкриванням електронних ключів і отриманням сертифікатів. Вам не доведеться ні про що турбуватися, поки процес будуть контролювати наші спеціалісти. Митний брокер допоможе клієнтам з Івано-Франківська акредитувати компанію в митному пункті, оформити дозволи і сертифікувати вантаж, при необхідності супроводить ЗЕД-договори.
Чи, можливо, митний брокер Вам потрібен для оформлення автомобіля з-за кордону? Ми працюємо і в цьому напрямку і мусимо визнати, що це одна із найбільш затребуваних послуг. Якщо Ви вже придбали автомобіль, то ми здійснимо розмитнення і постановку в базі МВС на українських номерах за період від 4 годин до 2 днів. Якщо покупка поки в планах, то ми з радістю допоможемо з вибором хорошого варіанту на Вашу суму, оцінкою технічного стану, пригоном. Все, що стосується митниці – в нашій компетенції. Будемо раді надати консультацію, обговорити всі деталі і приступити до Вашої справи. Ми працюємо по офіційному договору і гарантуємо, що результат виправдає Ваші очікування.