м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок

AktyvBrock  »  Блог  »  Як пригнати авто з Європи

Як пригнати автомобіль із Європи

Кожен українець мріє мати надійний транспортний засіб, тому більшість надає перевагу саме б/у автівкам з Європи. Сьогодні існує багато способів купівлі авто, на кожному кроці розміщено десятки автосалонів, а Інтернет переповнений оголошеннями про продаж машини, але люди продовжують обирати вторинний ринок. Найголовніші пояснення цього – це різноманітний вибір авто на будь-який смак та доступна ціна. Одразу ж постає питання про те, як швидко та якісно пригнати авто. Дехто помилково думає, що це дуже легко, але насправді існує багато нюансів. Отже, давайте розберемося, що ж треба знати про пригін авто з Європи:

  • Для початку варто визначити суму, яку Ви готові витратити на купівлю транспортного засобу. Оберіть для себе ідеальну марку автівки та обдумайте, якими характеристиками вона повинна володіти. Не забувайте, що ціна залежить від пробігу, року випуску та стану кузова. Відповідно, чим менший пробіг та новіша машина – тим більшу суму треба буде віддати.
  • Визначтеся з країною, де купуватимете автівку. Часто українці обирають Нідерланди, адже там хороші дороги та дуже охайні водії, тому стан авто на вищому рівні. Також популярністю користується Німеччина, де перед потраплянням на ринок машини проходять повну діагностику, тому їх технічний стан дуже хороший, але ціна, відповідно, трохи вища. Закриває наш топ 3 Швейцарія, яка відома своїм якісним паливом та відмінними характеристиками машин, але якщо ви вже обрали Швейцарію, то готуйтеся до того, що доведеться віддати кругленьку суму, хоч вона і буде виправданою. Ще один оптимальний варіант – Литва.
  • Знайдіть надійного митного брокера, який займатиметься усіма складними питаннями та вирішуватиме дрібні проблеми. Не надійтеся, що впораєтеся з усім самі, адже це може закінчитися різноманітними штрафами та значим затягуванням процесу. Довіртеся спеціалістові, який точно знатиме, як пригнати автомобіль без проблем та незапланованих витрат. Не беріть всю важку роботу на себе, коли є працівники компанії Aktyv Brock, які гарантують надійність, якість, оперативність та максимальне збереження нервів і грошей!

Як обрати якісний автомобіль і без проблем розмитнити його в Україні?

Розмитнення авто в Україні – завдання не з легких. Іноді навіть спеціалісту важко розібратися з усіма нюансами в цьому питанні. Кожного року умови розмитнення змінюються, тому впоратися самостійно стає все важче і важче. Також існує величезна кількість податків, які потрібно правильно вирахувати. Набагато легше це зробити за допомогою спеціальних калькуляторів митної вартості та платежів або ж одразу звернутися до послуг митного брокера, який зробить це самостійно. Також проблеми можуть виникнути і при виборі авто, особливо якщо до цього Ви не мали транспортного засобу або взагалі не цікавилися цією темою. В такому випадку можна легко стати «жертвою недобросовісних людей», які скористаються Вашою некомпетентністю в даному питанні. І як наслідок цього – гроші витрачено, а машина зовсім не відповідає Вашим побажанням. Щоб такого не сталося – спеціалісти нашої компанії готові вам допомогти! Ми цінуємо свою репутацію та кожного клієнта.