м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок

AktyvBrock  »  Блог  »  Як розмитнити авто в Україні

Як розмитнити машину в Україні

За минулий рік в Україні було зареєстровано понад 400 тисяч вживаних автомобілів з-за кордону. Навіть незважаючи на посилення правил розмитнення, українців приваблює можливість купити авто в Європі. Ціна та технічний стан перебувають у більш ніж вигідному співвідношенні, вибір автівок – на будь-який смак та гаманець. Кожен покупець має змогу підібрати авто під свої потреби, побажання і фінансові можливості, а каналів для пригону авто з Європи більш ніж достатньо.
Ви теж хочете приєднатися до кола щасливих власників автівки і цікавить, як і де розмитнити автомобіль, то на нашому сайті знайдете корисну тематичну інформацію і при необхідності зможете отримати допомогу від професіоналів. Взагалі, розмитнення авто в Україні – досить непроста процедура, особливо для тих, хто не любить зіштовхуватися з бюрократією та паперовою тяганиною. При чому вирішувати всі питання потрібно досить швидко, щоб не оплачувати штрафи. В будь-якому випадку Вам знадобиться як мінімум консультація спеціаліста, як максимум – делегування всіх завдань і замовлення послуги «під ключ». Проте про це згодом, а зараз пропонуємо розглянути всі етапи розмитнення, щоб Ви розуміли, що Вас чекає і до чого варто готуватися.

Розмитнення автівки в Україні в 2020 році

Постараємося максимально доступно пояснити, як розмитнити авто по етапах, і дати відповіді на всі наявні питання. Перший етап – огляд автомобіля співробітником митниці, заповнення декларації, виконання необхідних платежів та перевірка пакету документів. Якщо з паперами все в нормі, то процес не повинен зайняти більше 4 годин. Далі потрібно транспортувати автомобіль до місця завершення переміщення товару і подати документи, серед яких – митна декларація, акт митного огляду, договір купівлі-продажу, технічний паспорт, сертифікат відповідності, якщо немає такої відмітки в техпаспорті. Під час цього автомобіль перебуває в зоні митного контролю. Якщо Ви не встигаєте оформити документи за один день, потрібно доплачувати за кожну наступну добу перебування. На цьому етапі відбувається розрахунок. В результаті Ви повинні отримати посвідчення про реєстрацію. Далі ми завершуємо розмитнення в Україні. Подаються документи в сервісний центр МВС, сплачується податок на адміністративні послуги та у Пенсійний фонд. Після успішного проходження процедури Ви отримаєте всі документи на авто та українські номери.
Складно? Все можна спростити, звернувшись до спеціалістів. Ті наші клієнти, які так і вчинили, підтверджують, що ціна послуг того варта на 100%. Розмитнення в нашому виконанні займає від 4 годин до 2 днів залежно від ситуації, а для клієнта немає жодних турбот. Він просто очікує своє авто на українських номерах і отримує бажаний результат без нервів, біганини по кабінетах та спроб розібратися з усіма нормами розмитнення.

Пригнали машину і потрібно розмитнити?

Ми готові до роботи! Просто телефонуйте по вказаних на сайті контактах, і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання, приймуть Ваше замовлення і негайно приступлять до його виконання. Ми не перший рік в цій справі, тому діємо чітко, злагоджено і впевнено, не допускаючи помилок, які можуть спровокувати затримки. Наші ціни Вас приємно здивують і дозволять без значних відхилень від бюджету покупки завершити придбання автомобіля. Чекаємо на Вас.