м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »   Оформлення імпорту

Митне оформлення імпорту

Займаєтеся реалізацією імпортних товарів в Україні? Тоді Ви напевно знаєте, що чи не найскладніший етап – правильне та швидке розмитнення продукції. Інколи затримки чи неточності на митниці несуть для бізнеса значні збитки, порушують наявні комерційні плани, терміни поставки для кінцевого споживача. Для успішного митного оформлення імпорту потрібно:

Підприємці – звісно, багатофункціональні особистості, які здатні вирішити всі питання та труднощі. Проте без ґрунтовної бази юридичних знань, досвіду в підготовці та оформленні всієї документації цей процес може зайняти надто багато часу, сил та нервів. Набагато вигідніше для бізнесу буде покласти такі завдання на професіоналів. Це виключить будь-які затримки товару, порушення, які можуть потягнути штрафи, помилки в заповненні документів.

Які завдання бере на себе митний брокер?

Митне оформлення товару в нашому виконанні – це комплексна послуга, яка позбавить Вас від мінімальних клопотів в цьому напрямку. Ми надаємо регулярні консультації по всіх наявних питаннях у клієнта, вчасно виконуємо платежі, готуємо повний пакет документації для імпорту, отримуємо необхідні дозволи і сертифікати, контролюємо розмитнення і доставку товару до одержувача. За рахунок великого досвіду в цій сфері ми працюємо по налагоджених схемах, швидко та якісно вирішуємо будь-які нестандартні ситуації. Співпраця с митним брокером «Актив Брок» відбувається виключно по офіційному договору, пункти якого чітко виконуються. Ми забезпечуємо цілодобову підтримку, індивідуально підходимо до потреб кожного клієнта, враховуємо задачі конкретного бізнесу. Ваші вкладення в професійний митний супровід швидко компенсуються налагодженістю імпортних поставок. Будемо раді відповісти на Ваші питання.