м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »  Розмитнення авто  »   Івано-Франківськ

Розмитнення авто в Івано-Франківську

Шукаєте спеціалістів для розмитнення авто в Івано-Франківську? Ми готові допомогти, адже працюємо по всій західній Україні. Ефективність нашої роботи не залежить від Вашого місця проживання та не впливає на результат співпраці. Головне правило нашої фірми – надавати своїм клієнтам швидку та якісну роботу. Менеджери компанії будуть з вами на зв’язку та дадуть відповіді на усі питання. Тому розмитнити авто в Івано-Франківську виявиться набагато простіше, якщо почати співпрацю з нашими спеціалістами.

Послуги митного брокера

Перший крок до омріяного автомобіля з Європи – це пошук хорошого митного брокера, який серйозно підійде до роботи та забезпечить гарантію якості. Дехто вважає, що без проблем можна впоратися і самостійно, але чи насправді все так просто? Є безліч нюансів, які стануть справжньою проблемою для автолюбителя в той час, коли спеціаліст впорається з цим за лічені хвилин. Також можуть виникнути проблеми з підготовкою документів та розподілом коштів, що дуже негативно вплине на Ваш бюджет. Тому краще відкласти правило «зроблю все сам» на інші часи, а для розмитнення автомобіля звернутися до професіоналів.

Що ми пропонуємо для покупки автомобіля з Європи?

Наша компанія представляє Вам повний спектр послуг, щоб Ви обрали для себе найкращий варіант. Одна з найпопулярніших – це розмитнення автомобіля «під ключ». Дуже часто клієнти, почувши фразу «під ключ», губляться та не можуть зрозуміти, що це таке. Насправді, все максимально просто та зрозуміло. Ви – залишаєте свої побажання щодо вартості та характеристик авто, а наші менеджери займаються пошуком транспорту, оформленням документів та безпосередньо розмитненням. Якщо ж ідеальне авто знайдене, але часу, щоб займатися розмитненням немає, то Вам також до нас, адже ми з радістю допоможемо вирішити це питання. Також досить часто людей хвилює вартість послуг, але, на жаль, назвати точну суму практично неможливо. Загалом, ціни в нашій компанії позиціонуються як середні та доступні для кожного гаманця. Крім того, остаточна сума залежить і від побажань клієнта, адже все може змінюватися в залежності від марки автомобіля, пробігу, року випуску та типу двигуна.