м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »  Розмитнення авто  »   Київ

Розмитнення авто у Києві

Ви купили авто і шукаєте недорогих спеціалістів в Києві для розмитнення? Чи, можливо, тільки плануєте серйозну покупку і завчасно готуєтесь, щоб потім швидко все оформити і стати законним власником такого бажаного автомобіля? Це правильний підхід. Адже немає нічого кращого, ніж розуміння, що у Вас на руках готові документи на новеньку автівку, про яку так довго мріялось. Наша команда надає потрібні Вам послуги і за лояльними для столиці розцінками може взяти на себе всі завдання по розмитненню та оформленню автівки. Ми за період від 4 годин до 2 днів розмитнюємо придбані клієнтами автомобілі, а також повністю супроводжуємо процес покупки та пригону авто. У нас є достатньо досвіду та корисних зв’язків, щоб на підходящу Вам суму підібрати хороше авто в прекрасному технічному стані, організувати пригін та пройти всі митні формальності. Тип співпраці обирати Вам, але Ми зі своєї сторони виконаємо максимальний обсяг робіт в найкоротші терміни.

Як без проблем розмитнити авто з-за кордону?

Найшвидший і найпростіший шлях – скористатися допомогою митного брокера. Досвідчений спеціаліст моментально вирішує всі формальні моменти, заповнює документацію, дотримуючись встановлених норм та правил. Звернення до професіонала вбереже Вас як мінімум від найпоширеніших проблем розмитнення авто в Україні, з якими зіштовхуються автолюбителі:

Хочете уникнути таких турбот і затримок з розмитненням? Тоді погоджуйте митно-брокерські послуги на нашому сайті і позбавте себе будь-яких ризиків, невиправданих затрат часу та нервів. Ми зробимо все швидко та професійно. Звертайтеся за вказаними на сайті контактами, щоб обговорити деталі.