м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »  Розмитнення авто  »   Луцьк

Розмитнення автомобілів у Луцьку

На сьогодні купити за кордоном та розмитнити автомобіль – найбільш вигідний, надійний і простий спосіб стати щасливим власником авто. Українців приваблюють ціни на автівки з Європи, їх технічний стан та доглянутість. А сам процес розмитнення, хоч і включає багато етапів та біганини з документами, можна значно спростити з допомогою професіоналів. Зараз, напевно, одиниці намагаються самостійно пройти митницю і оформити всі документи. Більшість покупців автівок з Європи знають, що витрачені на митні послуги кошти компенсуються швидким вирішенням питання без зайвих турбот. І це, безумовно, мудрий підхід. Наша команда не один рік займається розмитненням європейських автівок і готова допомогти Вам у здійсненні покупки власного авто. Ви вже маєте на примітці автівку чи навіть здійснили покупку? Прекрасно, ми негайно візьмемося за митні нюанси і закриємо питання за термін від 4 годин до 2 днів. Поки не знаєте, який автомобіль і звідки краще пригнати? Ми допоможемо з вибором оптимальної марки і моделі на Ваш бюджет, об’єктивною оцінкою технічного стану та всіма формальними моментами.

Митний брокер у Луцьку – Ваш помічник на шляху до омріяного авто

Якщо дуже коротко описувати розмитнення авто в Луцьку, то можна вказати наступні етапи – покупка транспорту і оформлення документів за кордоном (договір купівлі-продажу та техпаспорт), перетин кордону, отримання сертифікату відповідності в акредитованому центрі, розмитнення авто в Україні з підготовкою та подачею пакету документів до митниці, постановка авто на облік в сервісний центр. На кожному етапі є безліч важливих нюансів, які потрібно знати і врахувати, щоб без затримок та штрафів завершити процес. Необхідно вчасно сплатити всі державні збори та мито. Наші митні послуги охоплюють ці моменти. Ми працюємо з кожним клієнтом по договору, чітко зазначаючи, які повноваження беремо на себе та відповідно у повному обсязі їх виконуємо. Ви отримуєте цілодобову професійну підтримку і в будь-який момент можете звернутися до брокера з терміновим питанням.
Якщо від нас потрібна допомога у виборі та оцінці авто, то до цього ми також підходимо з максимальним професіоналізмом. Наші спеціалісти не тільки об’єктивно оцінюють стан авто по візуальних ознаках, але й проводять аналіз з допомогою спеціального обладнання. Недобросовісний продавець не приховає від Вас жодної деталі з історії автомобіля, ми також перевіримо кількість попередніх власників, переконаємося, що авто не перебуває під заставою чи в розшуку.

Надійна фірма по розмитненню автомобілів з Європи

Якщо Ви хочете обговорити конкретні моменти співпраці, дізнатися, за скільки часу та за яку ціну нам вдасться розмитнити Ваш автомобіль, то дзвоніть чи пишіть на сайті. Ми готові до детальної консультації та негайної роботи над Вашим замовленням. Зовсім скоро Ваш автомобіль отримає українські номерні знаки та офіційний статус в базі МВС.