м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »  Розмитнення авто  »   Львів

Розмитнення авто у Львові

Перспектива зекономити гроші при покупці нового автомобіля без втрати хороших характеристик транспортного засобу відкривається для Вас через співпрацю з нашою компанією. Знайти тих, хто надасть якісні послуги розмитнення авто у Львові тепер не проблема, адже ми працюємо по всій західній Україні. З кожним роком кількість закордонного транспорту на українських дорогах збільшується, адже люди надають перевагу європейським автомобілям. Плюсів у такого вибору є багато :

Розмитнення автомобіля – процес не з легких, тому краще одразу довіритися професіоналам. Люди помилково думають, що зможуть зробити все самостійно, але в кінцевому результаті все одно звертаються до спеціаліста. Не витрачайте свій дорогоцінний час та гроші, адже ми швидко та якісно допоможемо розмитнити авто у Львові.

Митні послуги

Перелік митних послуг, які надає наша компанія дуже великий, тому Ви точно знайдете те, що підходить саме Вам. Перш за все, ми можемо допомогти Вам під час розмитнення автомобіля, який Ви вже знайшли самостійно. Наша допомога включає в себе:

Також одна з найпопулярніших послуг – це тур в Європу за авто. Тобто, Ви залишаєте свої побажання щодо автомобіля, а наші працівники роблять все, щоб Ви стали щасливим власником нової автівки. Повністю цей процес виглядає ось так:

Ціна авто та послуг митного брокера

Перше питання, яке ми чуємо від наших клієнтів – це питання за ціну. Вартість нашої професійної допомоги $300, а щодо автівки точної відповіді Вам не дасть жоден спеціаліст, адже існує багато нюансів, які впливають на обсяг остаточної суми:

Тому спочатку варто обговорити всі деталі та побажання з менеджером, щоб швидко та без проблем знайти автомобіль, який буде відповідати Вашому бюджету.