м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »  Розмитнення авто  »   Польща

Розмитнення автомобілів з Польщі

Плануючи покупку автомобіля, українці дуже часто віддають перевагу польському авторинку. Він вважається одним з найрізноманітніших у всьому світі, адже пропонує величезний вибір транспорту з різних цінових категорій. Спеціалісти в цій галузі впевнені, що купівля польських авто є максимально вигідним рішенням, оскільки ця країна є нашим найближчим сусідом, тому процес розмитнення авто з Польщі триває швидко та без перешкод. Для того, щоб все пройшло успішно, варто домовитися з митним брокером, який займатиметься вашим питанням, адже це значно полегшить життя та зменшить ризик появи проблем.
Наша компанія надає митно-брокерські послуги різних видів. Одна з таких – пропозиція покупки авто «під ключ», тобто абсолютно всіма питаннями займатимуться менеджери, вислухавши Ваші побажання та пропозиції. Також ми можемо допомогти Вам розмитнити авто з Польщі, яке Ви вже знайшли самі. Процес розмитнення виглядає таким чином:

Вартість розмитнення авто в Україні

Коли людина думає над купівлею транспортного засобу з-за кордону, то одразу постає питання: «Яка ж ціна такого задоволення?». Дати точну відповідь на це майже неможливо, адже існує безліч факторів, які впливають на вартість автомобіля. Перш за все, треба з відповідальністю підійти до збору документів, адже розмитнення авто – це складна справа, яка вимагає дотримання усіх законів та правил розмитнення. Зазвичай людині важко самостійно впоратися з такою кількістю роботи, тому якщо Ви не хочете отримати немаленький штраф, краще одразу звернутися до професіоналів, щоб зекономити гроші та час. Наша фірма гарантує надійну роботу та максимальну економію ваших коштів.
Крім того, вартість може змінюватися через характеристики авто – рік випуску, тип двигуна, пробіг та оціночну вартість. Ці та інші деталі Ви вказуєте під час заповнення анкети, а наші спеціалісти індивідуально підберуть для Вас найкращий варіант автівки за доступною ціною.