м. Рівне, вул. Млинівська, 18
+38 (095) 83-80-413
Замовити дзвінок
AktyvBrock  »   Розмитнення авто

Розмитнення автомобілів в Україні

Німеччина | Польща | Київ | Івано-Франківськ | Луцьк | Львів | Рівне | Хмельницький

Власне авто – мрія багатьох українців. Можливість не залежати від громадського транспорту, у будь-який час доби швидко добратися по справах, не бігти до маршрутки з тяжкими пакетами з супермаркету – це все лиш мінімальний перелік переваг, які надає нам наявність автомобіля. Це вже не кажучи про сім’ї з дітьми, для яких виїзд в центр міста на прогулянку чи в гості на громадському транспорті стає справжнім випробуванням. Власне, причини та переваги покупки автомобіля можна перелічувати довго, проте основним питанням лишається – де та яку автівку купити найвигідніше. Безумовно, пригін автомобіля з-за кордону – чи не єдиний шанс українця купити авто в чудовому стані за виправдані гроші. Багатьох лише хвилює процес розмитнення авто. Він тягне за собою багато турбот і, звісно, витрат. Проте навіть з пригоном та розмитненням автомобіль Вам обійдеться дешевше, ніж в Україні. І це якщо закрити очі на технічний стан. В Європі хороші дороги, а самі іноземці дуже відповідально ставляться до обслуговування транспорту, вчасно проходять огляди і ремонти, заміну деталей. Їхні принципи визначають зовсім інший підхід – вони турбуються про свій автомобіль як належне, а потім продають для купівлі новішої моделі.
Отож, якщо Ви наважилися на власний автомобіль, відганяйте сумніви і страхи – і покупку, і розмитнення можна значно спростити, знизивши будь-які ризики. Наша команда не один рік працює в даній сфері. Ми самостійно пригнали для клієнтів більше 100 автівок і понад тисячу розмитнили. Процедура займає від 4 годин до 2 днів залежно від нюансів справи, а Ви не маєте жодних турбот.

Що потрібно, щоб розмитнити авто

Щоб самостійно розмитнити автомобіль, потрібно зібрати повний пакет документів з врахуванням особливостей придбаного авто, замовити необхідні довідки та сертифікати, розрахувати та оплатити митні збори, подати запит в митну службу, врахувавши актуальні закони та вимоги, які періодично змінюються. Нюансів в цій справі досить багато, проте для досвідчених спеціалістів це завдання кількох годин. А Ви не тільки зможете зберегти свій час та нерви, але бути точно впевненим, що легально їздите на новенькому автомобілі з Європи.
Наші митно-брокерські послуги передбачають виконання всіх етапів розмитнення, залежно від потреб клієнта. Все починається ще з оформлення договору купівлі-продажу транспортного засобу. Для перетину державного кордону подаються документи, що посвідчують особу власника, договір купівлі-продажу, техпаспорт, при наявності інші документи, які підтверджують оціночну вартість автомобіля. Наступний крок – отримання сертифікату відповідності в Україні. Далі на внутрішню митницю для завершення митного очищення подається пакет документів – митна декларація (оформлюється брокером), всі довідки і акти, отримані при перетині кордону, договір на купівлю-продаж, технічний паспорт, сертифікат відповідності. Далі потрібно поставити автомобіль на облік в МВС, куди також збирається пакет документів, сплачуються адміністративні послуги, податки. На цьому процес завершується і у Ваше розпорядження потрапляє розмитнене авто з присвоєними українськими номерними знаками.
Переконались в доцільності брокерських послуг? Тоді довіряйте досвідченим професіоналам. Ми працюємо в західній Україні, розмитнюємо автомобілі, які клієнти придбали самостійно, а також допомагаємо обрати і пригнати авто з Німеччини, Польщі чи Литви та інших країн Євросоюзу. В нас також доступна послуга тура за авто. За її умовами Ви разом з нашим спеціалістом відправляєтесь в обрану країну Європи для покупки автомобіля. Наш експерт ретельно перевіряє документи, обстежує технічний стан з допомогою спеціального обладнання, дає рекомендації щодо вибору варіанта, орієнтує в виправданості ціни, вирішує поточні формальності з договорами, проходженням митниці. В Україні ми завершуємо розмитнення. Вартість такої опції більш ніж виправдана – адже Ви купуєте авто не всліпу, а маєте змогу побачити та оцінити її до оплати, переглянути кілька варіантів, по всіх питаннях консультуватися зі спеціалістом.

Тарифи на розмитнення

Ціни в 2020 році різняться залежно від марки, моделі, року випуску авто. Все обговорюється індивідуально. Ви можете попередньо нам вислати фото документів і ми розрахуємо вартість розмитнення. У нас середні на ринку ціни, але результат завжди найкращий як по швидкості, так і по якості. Замовляйте безкоштовну консультацію і безпосередньо уточнюйте все, що цікавить, у митного брокера.